Taku skriešanas un laivošanas festivāls

2. septembris
Mazsalaca - Līču skola

Par pasākumu

Taku skriešanas un laivošanas festivāls “Mazsalacas Vadātājs” ielūdz Tevi uz gada kaifīgāko nedēļas nogali, jaunatklājot Ziemeļvidzemes noslēpumainākās dabas vērtības Salacas upes ielejā. Divās sacensību distancēs Tu varēsi noskriet mežainās Dauģēnu un Skaņākalna dabas takas, kā PĒDDZINIS izsekot zvēru takām un varbūt satikt kādu Ziemeļvidzemes milzi otrā Salacas krastā vai kā AMFĪBIJA pārlēkt laivā un atpakaļceļā baudīt upes plūdumu un klinšainās ainavas. Bet šis pasākums ir kas vairāk nekā tikai sacensības! Visas dienas garumā festivāla bāzes vietā, sapņainajā Līču skolā, notiks radošās darbnīcas, nodarbības bērniem, sportiskas un mākslinieciskas aktivitātes Taviem līdzbraucējiem. Pēc apbalvošanas kopā ar visu ģimeni aicinām nogaršot vietējos ēdienus, klausīties dzīvās mūzikas koncertu un nesteidzīgi baudīt vasaras izskaņu Līču skolas liepu paēnī.

 

Sīkāk par sacensību un festivāla norisi lasi nolikumā. Uz tikšanos 2. septembrī svinēt vasaras izskaņu kopā!

Amfībija

18km taku skrējiens + 

15km laivošana

Pēddzinis

32km taku skrējiens

 

Dalības maksa

 

Amfībija

Pēddzinis

*Līdzbraucēja biļete

Līdz 30.08.2023

40 €

30 €

5 €

“Bara dzīvnieks”

Jebkura distance 

2-6 dalībnieki

 

2 dalībnieki – 50 €
3 dalībnieki – 50 €
4 dalībnieki – 50 €
5 dalībnieki – 60 €
6 dalībnieki – 60 €

5 €

*Reģistrētam dalībniekam ir piekļuve festivālam darbnīcām un koncertam pasākuma vietā. Līdzbraucēja biļete dod iespēju arī ģimenes locekļiem iekļūt pasākuma teritorijā un izbaudīt visu piedāvāto. Līdzbraucēja biļete (aktivitātes bērniem un pieaugušajiem dienas laikā Līču skolā, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes)

Sacensību bāzes vieta - Līču Skola:

Līču skola ir pieredzes bagāta, sena koka ēka. Sākotnēji bijusi 7 klašu skola, pēc tam nonākusi kolhoza pārraudzībā. Tagad Līču skola pieejama nakšņotājiem, svinētājiem, miera baudītājiem, te notiek arī dažādi kultūras pasākumi un nometnes. Līču skola apbur ar Salacas upes ielejas klusumu un mežonīgumu, te garām pabrauc tikai laivotāji un vietējie iedzīvotāji, kuri pierobežā ir arvien retāk sastopama parādība. Sacensību dienā Līču skolas teritorijā notiks keramikas darbnīca, zīmēšanas, gleznošanas un veidošanas nodarbības, būs bērnu stūrītis ar spēlēm un grāmatām, kā arī sportiskas aktivitātes sportistu līdzbraucējiem. Sacensību dalībnieki ir laipni lūgti pārlaist nakti Līču skolā un turpināt baudīt laisko svētdienu atpūšoties pie upes vai baudot Mazsalacas kultūras dzīvi.

 

 

Teltsvieta Līču skolas teritorijā 7EUR/persona

 

Gultas vieta Līču skolā 20 EUR

 

Rezervācija pa tālruni 26538441

 

Vairāk:

Līču skola Facebook

Līču skola Instagram