Taku skriešanas un laivošanas festivāls

24. augusts 2024.
Mazsalaca - Līču skola

Dalbībnieku komentāri

Par pasākumu

Ar prieku paziņojam par mūsu gaidāmo otro taku skriešanas un laivošanas festivālu “Mazsalacas Vadātājs”, kas šī gada 24. augustā turpinās aizsākto ģimenisko tradīciju Valmieras novadā. Šis unikālais pasākums piedāvā dalībniekiem iespēju jaunatklāt Salacas upes ielejas dabas vērtības Dauģēnu dabas takā, Skaņā kalna dabas parkā un izbaudīt Salacas upes plūdumu un klinšainās ainavas, sacenšoties divās skriešanas un laivošanas distancēs. Bet šis pasākums ir kas vairāk kā tikai sacensības! 

 

 

Visas dienas garumā festivāla bāzes vietā, sapņainajā Līču skolā, notiks Japāņu RAKU keramikas darbnīca, kuru vadīs keramiķe Inuta Graudiņa sadarbībā ar Vidusmežu keramiku, Zīmē viegli skičpastaiga Dainas Domašūtes vadībā, bērnu grāmatu un spēļu stūrītis kopā ar bibliotekāri Lieni, roksmēluma papīra liešana mākslinieces Ilzes Dilānes vadībā, tekstilmākslinieces Lailas Stradas ekodrukas darbnīca, pastaiga un ekskursija ar ģeologu Daini Ozolu, krāsu šļakstu stūris, mini orientēšanās un dažādas citas radošas un sportiskas aktivitātes sacensību līdzbraucējiem un festivāla viesiem.

 Pēc apbalvošanas festivāla dalībniekiem būs iespēja nogaršot slavenos Ēdiendara burgerus, baudīt atspirdzinošus dzērienus un klausīties dabas un blūza iedvesmotu psihedēliskā roka kvarteta “The Bad Tones” dzīvās mūzikas koncertu, nesteidzīgi pavadot vasaras izskaņu Līču skolas liepu paēnī.

Dalības maksa

Individuāli

 

Amfībija

Tautas 5km

*Līdzbraucēja biļete

Līdz 14.08.2024

30 €

7 €

5 €

Līdz 24.08.2024
Un sacensību dienā

Jebkura distance 

2-6 dalībnieki

40 €

 

10 

5 €

Komandas piedzīvojums

 AmfībijaTautas 5km*Līdzbraucēja biļete
Līdz 14.08.20242 dalībnieki – 50 €
3-4 dalībnieki – 60 €
5-6 dalībnieki – 70 €
2 dalībnieki – 10 €
3-4 dalībnieki – 15 €
5-6 dalībnieki – 20 €
5 €

Līdz 24.08.2024 

Un sacensību dienā

2 dalībnieki – 60 €
3-4 dalībnieki – 70 €
5-6 dalībnieki – 80 €
2 dalībnieki – 15 €
3-4 dalībnieki – 20 €
5-6 dalībnieki – 25 €
5 €

*Reģistrētam dalībniekam ir piekļuve festivālam darbnīcām un koncertam pasākuma vietā. Līdzbraucēja biļete dod iespēju arī ģimenes locekļiem iekļūt pasākuma teritorijā un izbaudīt visu piedāvāto. Līdzbraucēja biļete (aktivitātes bērniem un pieaugušajiem dienas laikā Līču skolā, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes)

Amfībija:

Tautas distance:

Sacensību bāzes vieta - Līču Skola:

Līču skola ir pieredzes bagāta, sena koka ēka. Sākotnēji bijusi 7 klašu skola, pēc tam nonākusi kolhoza pārraudzībā. Tagad Līču skola pieejama nakšņotājiem, svinētājiem, miera baudītājiem, te notiek arī dažādi kultūras pasākumi un nometnes. Līču skola apbur ar Salacas upes ielejas klusumu un mežonīgumu, te garām pabrauc tikai laivotāji un vietējie iedzīvotāji, kuri pierobežā ir arvien retāk sastopama parādība. Sacensību dienā Līču skolas teritorijā notiks keramikas darbnīca, zīmēšanas, gleznošanas un veidošanas nodarbības, būs bērnu stūrītis ar spēlēm un grāmatām, kā arī sportiskas aktivitātes sportistu līdzbraucējiem. Sacensību dalībnieki ir laipni lūgti pārlaist nakti Līču skolā un turpināt baudīt laisko svētdienu atpūšoties pie upes vai baudot Mazsalacas kultūras dzīvi.

 

 

Teltsvieta Līču skolas teritorijā 7EUR/persona

Gultas vieta Līču skolā 25 EUR

Rezervācija pa tālruni 26538441

Vairāk:

Līču skola Facebook

Līču skola Instagra