Neklātienes Orientēšanās spēle

3-5. Decembris
Brasa

Kā notiek spēle?

Bezkontakta orientēšanās spēle, kurā dalībniekiem neierobežotā laikā individuāli vai komandā jāapmeklē kontrolpunkti (KP) pašu izvēlētā secībā un tajos jāatbild uz jautājumiem. Ierodoties KP iespējams atbildēt uz jautājumu un izvēlēties vienu no 3 atbilžu variantiem, izvēloties pareizo, tiks iegūti punkti. Atbildot nepareizi punktus nesaņemsi. Uzdevums ir, brīvi orientējoties noteiktā apvidū, ar kartes un kompasa (iespējams arī bez kompasa) palīdzību iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktu, ko piešķir par KP apmeklējumu. Punktu vērtību nosaka pirmais KP cipars. Uzvar dalībnieks ar visvairāk punktiem.

Atbalsta

Kā pieteikties?

1. Spied Reģistrēties vadatajs.lv un aizpildi formu.

2. Uz tavu epastu atnāks divi kodi, un links uz apmaksu (ja epasta nav, apskati spam mapi)

3. Apmaksā dalību un saņem karti epastā, 18.00 dienu pirms pasākuma sākuma (ja epasta nav, apskati spam mapi, ja reģistrējies pēc pasākuma sākuma tad to saņemsi 1-2h laikā)

Brasalona

Betona pludmale, sliežu jūra un dzeloņstiepļu palmas. Tas viss un vēl vairāk tevi sagaida Brasas sliežu trijstūrī. Šeit vadātājs jūtas kā mājas, liekot tev maldīties uz katra stūra.

Ko sagaidīt?

Nolikums

Norises laika grafiks
3. Dec 00:01 Atveras distance
5. Dec 23:59 Finišs slēgts
Startē un finišē jebkurā laikā kamēr distance atvērta.

Dalībnieku grupas:
VO - Vīrieši individuāli
WW - Sievietes individuāli
Velo - Velo individuāli
KomKaj - komandas (2-4 cilvēki)
KomVelo - komandas ar velo

Dalības maksas:
Reģistrējoties online - 10 EUR solo dalībniekiem.
Reģistrējoties online - 15 EUR komandām.

Sacensību laiks:
Kartes visi saņem epastā dienu pirms pasākuma sākuma. Papīra karšu saņemšana uz vietas sestdien 9:00-10:00. Kontrollaiks - Nav (dodies distancē un pieveic to savā laikā).

Distance, atzīmēšanās:
Atzīmēšanās notiek, atbildot uz jautājumiem iekš aplikācijas Qrenteerings, jautājumi aktivizējas tiklīdz esi punkta tuvumā. Punktu vērtība kartē no 2 līdz 10. Katram dalībniekam nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar lejupielādētu aplikācijas Qrenteerings jaunāko versiju.

Karte:
Kartes mērogs 1:12 500. Kartes pamatne būs veidota no karšu izdevniecības OPENSTREET materiāliem.

Pieteikšanās:
Online www.vadatajs.lv jebkurā laikā līdz pat pasākuma beigām.

Rezultāti, vērtēšana un kopvērtējums
Sacensību rezultāti tiks publicēti Vadātāja Facebook lapā. Balvas tiks publicētas vēlāk. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, uzvar tas, kurš punktus savācis īsākā laikā.

Apbalvošana
Izlozēsim balvas starp visām punktus ieguvušajām komandām un individuālajiem dalībniekiem no mūsu atbalstītājiem @paprika.lv varasiestade.com Myfitness OSVeikals un citiem.

Drošība un citi noteikumi
Pasākuma dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, ja dalība sacensībās notiek diennakts tumšajā laikā. Dalībniekiem jāievēro distancēšanās un citas epidemioloģiskās prasības, kas konkrētās kārtas norises brīdī ir spēkā saistībā ar Covid-19. Piesakoties sacensībām, dalībnieki apliecina, ka neiebilst pasākuma laikā uzņemto fotogrāfiju un video materiālu izmantošanai mārketinga un reklāmas aktivitātēm kā arī savu personas datu (vārds, uzvārds) publicēšanai rezultātos, tai skaitā sociālajos tīklos un pieteikumu sistēmā.

vadatajs@vadatajs.lv
+37126181387